Szkolenia podatkowe, jako podstawa prowadzenia firmy

Przepisy prawa podatkowego ulegają znacznym transformacjom. Ostatnio ten trend jest szczególnie widoczny. Osoby zajmujące się podatkami, rozliczeniami, czy właściciele firm, którzy powinni pozostawać w tym zakresie na bieżąco muszą stale się dokształcać. Dokonanie prawidłowego rozliczenia z fiskusem musi być oparte na wiedzy o aktualnie obowiązujących przepisach w tym zakresie. Szkolenie podatkowe Warszawa, schematy podatkowe, Podatek u źródła, VAT, CIT, które przeprowadzamy zapewnią rzetelny dostęp do aktualnej wiedzy, obowiązujących przepisów.

Czytaj więcej na stronie: https://akademialtca.pl/kursy/zmiany-podatkowe-2/

W czym pomogą nam szkolenia podatkowe?

Szkolenia, jakie przeprowadzamy mają na celu przygotowanie Państwa do zmian, jakie mają nastąpić na skutek wejścia w życie nowelizacji prawa podatkowego w zakresie takim jak: schematy podatkowe, podatek u źródła, VAT, CIT. Naszym nadrzędnym celem jest przygotowanie Państwa do rozwiązywania problemów od strony praktycznej, jakie mogą wyniknąć poprzez wprowadzenie  nowych regulacji w tym zakresie.

Nieznajomość prawa szkodzi!

Niestety nieznajomość, czy niezrozumienie nowych przepisów prawa nie zwalnia z konieczności ich przestrzegania, czyli wprowadzenia w życie. Jeżeli się do nich nie dostosujemy możemy zostać ukarani, niejednokrotnie w dotkliwy sposób poprzez narzucenie sankcji natury prawno- skarbowej. Wielkość tego typu kar jest zaskakująco wysoka, może nawet wpłynąć na zaburzenie płynności finansowej naszego przedsiębiorstwa, zapoczątkować przestój, co w najgorszym wypadku może prowadzić do konieczności zamknięcia przedsiębiorstwa.

Szkolenie podatkowe Warszawa, schematy podatkowe, Podatek u źródła, VAT, CIT– to konieczność!

Zdobycie wiedzy dotyczącej nowelizacji podatkowych oraz innych nowych obowiązujących przepisów prawa pozwoli osobom, które odpowiadają w przedsiębiorstwie za finanse zapoznać się z mechanizmami, które takim problem będą zapobiegać. Tylko obszerna wiedza w tym zakresie pozwoli wprowadzić w życie nowe przepisy na czas- w zgodzie z zarządzeniem ustawodawcy.

Cel naszego szkolenia podatkowego Warszawa

Głównym celem, jaki przyświeca naszej działalności polega na podnoszeniu kompetencji osób zarządzających finansami w przedsiębiorstwom. Regulacje dotyczące podatków, są dziedziną podlegającą ciągłej transformacji, to jednak obowiązek osób odpowiedzialnych za finanse, by pozostawać na bieżąco. Chcielibyśmy przedstawić Państwu kompleksową wiedzę związaną ze schematami podatkowymi, Podatkiem u źródła, VAT, CIT. Wiedzę, jaką będziemy mieli okazję państwu przekazać jest niezbędna dla:

  • każdego pracownika działu finansowego przedsiębiorstwa
  • księgowego
  • kontrolera finansowego
  • doradcy podatkowego
  • osób wchodzących w skład kadry zarządzających przedsiębiorstwem.

Osoby uczestniczące nabędą umiejętności polegające na odpowiedniej identyfikacji transakcji oraz otrzymają w tym zakresie wskazówki do wykorzystania w praktyce sporządzania dokumentacji. Przedstawimy obowiązujące zagadnienia obejmujące zakres VAT i CIT, wraz z podkreśleniem wprowadzonych zmian. Przeprowadzone szkolenia poruszają w szczególności te kwestie, które przysparzają największych problemów.

Zapraszamy. https://akademialtca.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*